Informace

Novinky

Dámská trička

Kvalitní dámská trička značek Desigual, Levis a iQ Company.

Dámská trička Počet produktů: 74

Podkategorie

 • DESIGUAL dámská trička

  Dámská trička značky Desigual se liší od ostatních na první pohled. Každičký kousek v sobě nese mistrovské dílo, v němž se snoubí netradiční technologie, materiály a výtvarné techniky. Jednotlivé kousky perfektně oživí a podtrhnou jakýkoliv outfit. Značka Desigual se vyznačuje tradičním Španělským patchworkovým stylem, pestrobarevnými kousky a netradičními materiály a kombinacemi barev.

 • LEVIS dámská trička

  Originální, stylová a vysoce kvalitní dámská trička legendární značky Levis.

 • iQ COMPANY dámská trička

  Dámská UV trička iQ Company, ideální pro všechny outdoorové aktivity a cestování. Perfektní střih a vysoce pružný materiál zajišťuje optimální volnost pohybu a vysoký komfort při nošení. trvalá ochrana proti UV záření UPF50 +

 • Dámská sportovní UV...

  Dámská UV sportovní trička iQ Company s vysokým UV faktorem.
  iQ - Company je společnost, která se specializuje na výrobu lycrových triček a šortek s nejvyšší možnou UV ochranou proti slunečnímu záření.
  Kvalita je prioritou pro všechny produkty značky iQ – Company a proto jsou při výrobě používány vysoce kvalitní materiály s nejvyšším možným UV faktorem. Všechny výrobky značky iQ-Company se vyznačují dlouhou životností a budou Vám sloužit mnoho let.

 • VÝPRODEJ dámská trička

  Výprodej dámských značkových triček.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 74 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 74 položek