OILSKIN CAMOUFLAGE australský klobouk Zobrazit větší

OILSKIN CAMOUFLAGE australský klobouk

Nový produkt

Australský klobouk

Více informací

Tento produkt již není na skladě

Výrobce
Equistyle

950,00 Kč s DPH

Více informací

Australský oilskin klobouk Camouflage

Klobouk Camouflage z funkčního nepromokavého materiálu Dri-Tec™ Oilskin.Jeho vlastnosti oceníte při dlouhých cestách přírodou, na rybách i expedicích.Materiál : 100 % bavlna, 12oz Dri-Tec™ heavyweight oilskin.

Lze snadno složit například do kapsy, má praktická větrací očka pro snadné odvětrání v horkých dnech.

Tabulka velikostí

VELIKOST OBVOD HLAVY PŘES ČELO V CM
S 55
M 57
L 59
XL 61
XXL 63

Tabulka velikostí je pouze orientační. Klobouky nejsou vyrobeny s přesností na mm a jednotlivé kusy se mohou velikostně lišit.

Máte-li možnost obvod hlavy změřit, uveďte naměřenou hodnotu s přesností na mm do poznámky v objednávce. Při vyřizování objednávky se budeme držet Vámi naměřené hodnoty a odešleme přesně Vaši velikost.

Jak určit velikost klobouku?
Nejjednodušším způsobem, jak zjistit velikost hlavy, je odměřit si ji krejčovským metrem. Měřte vždy kolem hlavy nad ušima, v místech, kde budete chtít klobouk nosit. Měření opakujte několikrát, kolem nejširší části hlavy. Metr příliš neutahujte.

Větší velikost klobouku se dá jednoduše upravit na menší vložením slabého korkového pásku, molitanu nebo podobného materiálu pod potní pásek.

V objednávce doporučujeme do poznámky uvést Vaši přesnou velikost v cm (s přesností na mm). Vyhnete se tak případné výměně velikosti.

Z důvodu ruční výroby se mohou jednotlivé kusy mírně velikostně lišit. Velikost klobouku pro Vás změříme speciálním měřidlem a zašleme Vám Vámi naměřenou velikost.

1 další produkt ve stejné kategorii: