KAKADU SOAKA PARKERS Brown australský klobouk Zobrazit větší

KAKADU SOAKA PARKERS Black australský klobouk

Nový produkt

Australský klobouk

Více informací

Výrobce
Kakadu

1 250,00 Kč s DPH

Více informací

Australský klobouk SOAKA PARKERS

Soaka Parkers je vzdušný klobouk z mikrovlákna. Ideální pro každého počasí.Klobouk můžete namáčet v horkých dnech do vody a nosit mokrý na hlavě, lze ho zmuchlat a znovu nabude původní tvar.  Klobouk je vybaven praktickými větracími očky pro snadné odvětrání v horkých dnech. Ozdoben pleteným páskem a šňůrkou pod bradu.

Tabulka velikostí

VELIKOST OBVOD HLAVY PŘES ČELO V CM
S 54-55
M 56-57
L 58-59
XL 60-61
XXL 62-63

Tabulka velikostí je pouze orientační. Klobouky nejsou vyrobeny s přesností na mm a jednotlivé kusy se mohou velikostně lišit.

Máte-li možnost obvod hlavy změřit, uveďte naměřenou hodnotu s přesností na mm do poznámky v objednávce. Při vyřizování objednávky se budeme držet Vámi naměřené hodnoty a odešleme přesně Vaši velikost.

Jak určit velikost klobouku?
Nejjednodušším způsobem, jak zjistit velikost hlavy, je odměřit si ji krejčovským metrem. Měřte vždy kolem hlavy nad ušima, v místech, kde budete chtít klobouk nosit. Měření opakujte několikrát, kolem nejširší části hlavy. Metr příliš neutahujte.

Větší velikost klobouku se dá jednoduše upravit na menší vložením slabého korkového pásku, molitanu nebo podobného materiálu pod potní pásek.

V objednávce doporučujeme do poznámky uvést Vaši přesnou velikost v cm (s přesností na mm). Vyhnete se tak případné výměně velikosti.

Z důvodu ruční výroby se mohou jednotlivé kusy mírně velikostně lišit. Velikost klobouku pro Vás změříme speciálním měřidlem a zašleme Vám Vámi naměřenou velikost.

14 dalších produktů ve stejné kategorii: