CLANCY Black australský vlněný klobouk Zobrazit větší

CLANCY Black australský vlněný klobouk

Nový produkt

Australský vlněný klobouk

Více informací

Výrobce
Kakadu

1 350,00 Kč s DPH

Více informací

Australský vlněný klobouk CLANCY

Vlněný klobouk Clansy je ozdoben koženým páskem z broušené pravé kůže. Příjemná vlna chrání před větrem a nepříznivým počasím. Vhodný je jak do volné přírody, tak i do rušného městského života.

Tabulka velikostí

VELIKOST OBVOD HLAVY PŘES ČELO V CM
S 55
M 57
L 59
XL 61
XXL 63

Tabulka velikostí je pouze orientační. Klobouky nejsou vyrobeny s přesností na mm a jednotlivé kusy se mohou velikostně lišit.

Máte-li možnost obvod hlavy změřit, uveďte naměřenou hodnotu s přesností na mm do poznámky v objednávce. Při vyřizování objednávky se budeme držet Vámi naměřené hodnoty a odešleme přesně Vaši velikost.

Jak určit velikost klobouku?
Nejjednodušším způsobem, jak zjistit velikost hlavy, je odměřit si ji krejčovským metrem. Měřte vždy kolem hlavy nad ušima, v místech, kde budete chtít klobouk nosit. Měření opakujte několikrát, kolem nejširší části hlavy. Metr příliš neutahujte.

Větší velikost klobouku se dá jednoduše upravit na menší vložením slabého korkového pásku, molitanu nebo podobného materiálu pod potní pásek.

V objednávce doporučujeme do poznámky uvést Vaši přesnou velikost v cm (s přesností na mm). Vyhnete se tak případné výměně velikosti.

Z důvodu ruční výroby se mohou jednotlivé kusy mírně velikostně lišit. Velikost klobouku pro Vás změříme speciálním měřidlem a zašleme Vám Vámi naměřenou velikost.

2 dalších produktů ve stejné kategorii: